Yıllardır, düşük kaynakları olan bazı tedarikçi ve perakendeciler veri odaklı planogramların avantajlarından gerçek anlamda yararlanamadılar. Bunun nedeni ise planogram yazılımının çok pahalı olması ve kurulumunun zaman alan ve zor kullanılan bir program olması.
Bugün kolay kullanımlı, fiyatı uygun olan ve güçlü tasarlanan bir planogram yazılımını Türkiye’de tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için satışını ve alt yapı desteğini vermeye başladığımızı gururla duyuruyoruz.
Denenmiş ve kurumsal hazır kategori yönetimi yazılımımızın basitleştirilmiş bir versiyonunu geliştirdik. Düşük bütçe ile temin edebileceğiniz bu yazılımının beğeneceği kazanacağı bazı önemli özellikleri şunlardır:

1) Detaylara dikkat edilerek tasarlanmış
CatMan Lite detaylara dikkat edilerek tasarlandı.
Kullanıcı arayüzü raf planlamacılar tarafından raf planlamacıları için tasarlanmıştır. Güney Afrika’nın planogram uzmanlarından yılların birikimi ile yazılımı mantıksal bir iş akışı ve bir yüksek çözünürlüğe hazır kullanıcı arabirimi için tasarlandı.

2) 30 günlük deneme sürümü ile planogram oluşturmaya başlayın
Ücretsiz 30 günlük bir deneme için kayıt yaptırarak, veriye dayalı planogramları her zamankinden daha hızlı inşa etmeye hazırsınız. Yükümlülük yok, kredi kartı bilgileri yok ve herhangi bir karmaşıklık yok.

3) Planogramlarınızı veri odaklı yapmak için MS Excel’e bağlanın
Etkili olabilmesi için bir raf alanı planı veya planogramı için, verilere dayalı olması gerekir. CatMan Lite, satış verilerini doğrudan Microsoft Excel’den kullanma yeteneği ile gelir.
Planogram yazılımı, satış verilerinizi doldurulabileceğiniz MS Excel şablonları ile birlikte gelir.

4) Sıkışırsanız, destek ekibimiz size yardımcı olması için buradadır.
Herhangi bir sorun karşısında, destek ekibimiz, ücretli bir sürümünüz olmasa bile, kurulumunuzu yapmaya ve hızlanmanıza yardımcı olmak için hizmete hazır!

5) Planogramlarınız hakkında geçmişte yaşananları anlatan raporlamalar
CatMan Lite raf alanının nasıl kullanıldığını ve ileriye dönük olarak nasıl optimum hale getirilebileceğini anlamanıza yardımcı olacak çarpıcı ve ön ayarlı raporlarla birlikte gelir. İsterseniz kendi raporunuzu da oluşturabilirsiniz.

6) Bir yıllık lisans bedeli: 770$
Zaman geçtikçe planogram yazılımları arasında (veri odaklı anlamlı alan ve raf yönetimi yapmanızı sağlayan uygulamalar), sunduğumuz fiyatlarla rekabet edebilecek başka bir uygulamaya rastlamadık.

 

Yazan: Kyle Dorfling

Türkçeye çeviren ve uyarlayan : Özcan Balioğlu