Ücretsiz Bilgi Alın

UYGUN MALİYET

Türkiye’de bulunmamız sebebi ile son derece rekabetçi bir maliyetle güçlü planogramlar sunma olanağımız var. En az 15 yıllık tecrübesi olan uzmanlardan oluşan deneyimli perakendeciler ihtiyaçlarınıza uygun planogramlar üretsin.

GÜÇLÜ PLANOGRAMLAR 

Basitçe ifade etmek gerekirse, veri odaklı planogramlarımız olağanüstü sonuçlar verir çünkü uzmanlaşmış yazılımlar ve kanıtlanmış bir süreç kullanan deneyimli alan planlayıcıları tarafından geliştirilir.

HIZLI TESLİMAT

Etkili bir alan planlama ekibi oluşturmak zaman alır ve masraflı olabilir. Büyük veya küçük sürekli projeleriniz için Planogram uygulaması  dış kaynak kullanımı ile hizmetlerimizi sunabiliriz.

GÜÇLÜ DANIŞMANLAR

Her projeye başlarken müşterimizin tam ihtiyacını tespit edip ona göre çözümler üretmekle birlikte hizmet vereceğimiz kurumun bir parçası haline gelip, kurum personel ve yöneticileri ile el ele çalışırız. Bu da başarırılı bir proje süreci geçirmemizi sağlar.

Tedarikçi ve Üretilerile Çalışma Yöntemimiz:

Perakende müşterilerinizden biri için planogramlar oluşturmanız mı gerekiyor? Planogram hizmetlerimiz, nerede olduğunuza bakılmaksızın rahatlık, hız, maliyet ve kalitenin en iyi karışımını kullanarak gönül rahatlığı ile bize yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Alın

Perakendecilerle Çalışma Yöntemlerimiz:

Planogramlar, kat planları ve yeni ile mevcut mağazalar için ürün portföyü oluştururken birçok etken bulunmakta. Hizmetlerimiz, nerede olduğunuza bakılmaksızın rahatlık, hız, maliyet ve kalitenin en iyi yönlerini kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılamaya yöneliktir.

Ücretsiz Bilgi Alın

Lider Firmalar Hizmetlerimize Güveniyorlar 

Önde gelen perakendeciler ve tedarikçiler, veri odaklı yerelleştirilmiş ürün çeşitleri doğrultusunda planogramlar, kat planları ve daha fazlası oluşturmalarına yardımcı olmak için yazılım ve destek hizmetlerimize güvenmektedir. İşinize nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Ücretsiz danışmak için bizimle iletişime geçin:

ÜCRETSİZ BİLGİ ALIN