Sektöre Yön Veren Uygulama

DotActiv ile Gönlünüz Rahat Olsun

Ürün Çeşitliliği

Tüketici tercihleri doğrultusunda Yerel / Bölgesel ürün çeşitliliği oluşturmaya odaklanın. Ürün portföyünüzü oluştururken müşteri deneyiminizi en üst düzeye getirin. Ağır satışları olan ürünleri tespit ederek ve portföyden çıkararak stok değerinizi ve kategori performansınızı arttırın.

Planogram Üretimi

Ürün portföyünüzdeki ve stoklarınızdaki değişimi otomatik veri aktarımı sayesinde dikkate alarak raf alan etkinliğinizi ve mağazanızdaki alışveriş rahatlığını yükseltin. Verilerinizle entegre planogram uygulaması kullanarak çabalarınızın etkinliğini somutlaştırın.

Etkin Alan Düzenlemesi

Kat planlarınızı optimize ederek yoğun alışveriş saatlerinde sıkışıklığı azaltın. Her kategorinin güçlü yanlarını bir sonrakine de fayda olacak şekilde kullanarak alan düzenlemesini veriye dayalı kat planları geliştirirken mağaza performansınızı arttırın.

Üst Düzey Raporlama

Hemen hemen her perakende yazılım sistemi ile çift yönlü entegrasyonlar yapabilen DotActiv CatMan Enterprise ile genel manada perakende ticareti, ürün yelpazesine yönelik planlama ve alan planlaması konularında entegre bir anlayış kazandırarak gelişmiş raporlama ve hatta tahmin oluşturan analizler sağlar.

Güçlü Kategori Yönetimi ve Planogram Yazılımı

Fiyat politikamız şeffaftır ve temel, orta ve ileri paketler sunmaktayız.

Başarınızı sağlamak için, uzman desteği ve kapsamlı eğitim kaynakları, tüm yazılım paketlerimizle standart olarak gelir.

DotActiv Lite


Yıllık Kullanıcı Başına Lisans Bedeli

İçerik: Destek, planogram oluşturma ve raporlama.

Kimler için: Planogramlarla tanışmak ve kullanmak için DotActiv Lite sürümü en pratik başlangıç adımıdır. Özellik itibari ile planogram yazılımıdır ve veri odaklı planogramlara başlamak isteyen perakendeciler ve tedarikçiler için idealdir.

 

 

 

 

DEMO ÇALIŞMASI

DotActiv Professional


Yıllık Kullanıcı Başına Lisans Bedeli
İçerik: Destek, ölçeklenebilir veri platformu entegrasyonu, planogram oluşturma ve gelişmiş planogram raporlama araçları.

Kimler için: Professional sürüm, DotActiv‘e ve DotActiv‘in kesintisiz veri akışı ile birlikte maliyet ve zaman kazandıran avantajlarından faydalanmak isteyen perakendeciler veya tedarikçiler için idealdir.

DotActiv Professional, ayrıntılı veri analizini gerçekleştirmek ve performansı artıran planogramlar oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özelliklere sahiptir.

DEMO ÇALIŞMASI

DotActiv Enterprise

Yıllık Kullanıcı Başına Lisans Bedeli

İçerik: Destek, ölçeklenebilir veri platformu entegrasyonu, planogram oluşturma, planogram raporlama, mağaza kümeleri yönetimi, yerelleştirilmiş ürün çeşitliliği planlaması, kat planlaması ve gelişmiş raporlama.

Kimler için: Enterprise sürümü, DotActiv‘e ve DotActiv‘e kesintisiz veri akışının maliyet ve zaman kazandıran avantajlarından faydalanmak isteyen perakendeciler veya tedarikçiler için idealdir.

Ayrıca, DotActiv Enterprise çok güçlü ürün çeşitliliği optimizasyonu ve kat planlama özellikleri sunar.

DEMO ÇALIŞMASI

Eksiksiz Kategori Yönetimi Uygulaması

İhtiyacınız Olacak Tüm Özellikler Bu Paketlerde

Perakende kategori yönetim yazılımımız ile, satış verileri temel alarak perakendeci ve tedarikçi kullanıcıların daha iyi kategori yönetim kararları vermeleri için yönlendirilir ve güçlendirir. Birbirine bağlı bir kategoriden diğerine kesintisiz bir bilgi akışı, zengin mağaza içi deneyimleri her zamankinden daha kolay hale gelir. Sizin için uygun bir seçeneği birlikte bulalım ve veri odaklı raf alanı planları, ürün çeşitleri planlaması, kat planları ve çapraz kategori analizi oluşturmaya başlayın.

DotActiv Enterprise 97%
DotActiv Business 90%
DotActiv Lite 85%